Aysu Baceoğlu Radyo Zeugma'da

Gaziantep’in yemeklerini çok sevdiğini söyleyen Aysu Baceoğlu ‘Gaziantep’e her geldiğimde kilo alıyorum. Bu gidişile kilolu bir manken olacağım çünkü Gaziantep’e gelmeyi de çok seviyorum’ dedi.

Radyo Zeugma'nın canlı yayın konuğu olan manken Aysu Baceoğlu ‘Gaziantep’e gelmeyi çok seviyorum. Hele bu gelişlimde inanılmaz bir ilgi vardı. Birkaç defile sergiledik. Sonrasında programlarımız devam ediyor. Gaziantep’i çok seviyorum. Ama gelmeye biraz korkuyorum. Çünkü her gelişimde annem başta olmak üzere yakın arkadaşım sanatçı Şehrazat ve birçok kişi fıstık, kahve, salça ve kurutmalık siparişi veriyor. Zaten ben kilo alıyorum. Çünkü yemekleriniz çok güzel. Birde giderken siparişler var. Elim kolum dolu dönüyorum ve çok yoruluyorum. Gaziantep’i de Gazianteplileri de çok seviyorum’ dedi.

Gaziantep’e birçok kez geldiğini söyleyen Baceoğlu bu güne kadar Gaziantep’teki hiçbir yayın kuruluşundan program için davet almadığını Radyo Zeugmanın da bu anlamda bir ilki yaptığını, bu nedenle Radyo Zeugma’ya çok teşekkür ettiğini söyledi.