Yaşar İpek, Zeugma Radyo’da

Fantazi Müziğin güçlü seslerinden Yaşar İpek konser vermek için geldiği Gaziantep’te ayağının tozuyla Ay Medya Grubu bünyesindeki Zeugma Radyo ve Güneş Gazetesi’ni ziyaret etti. Zeugma Radyo’da canlı yayına çıkan Yaşar İpek hayranlarının sorularını cevapladı.Zirve Park Restoran’da düzenlediği konser için Gaziantep’e gelen şarkıcı Yaşar İpek Ay Medya Grubu’na ziyarette bulundu. Zeugma Radyo’da canlı yayın konuğu olan İpek, hayranlarının sorduğu sorulara büyük bir samimiyetle cevap verdi.

“GAZİANTEP’İ ÇOK SEVİYORUM”
Yaşar İpek, “Gaziantep’i ve Gaziantepliler’i çok seviyorum. Burada birçok yakınım oturuyor. Zaman zaman Gaziantep’i ziyaret ediyorum. Özellikle yemeklerinize bayılıyorum. Buraya gelince Gaziantep’e has yemeklerin tadına bakıyorum” dedi.

“SİNEMA SEKTÖRÜNE GİRECEĞİM”

Bir hayranının “Sinema sektörünü düşünüyor musunuz?” sorusunu, olumlu olarak cevaplayan ünlü şarkıcı, “Dizi ve sinema sektörüne girmeyi düşünüyorum. Bu yıl içerisinde çeşitli projelerimiz olacak. Beni sevenlerden isteğim, beni takip etmeye devam etmeleri” şeklinde konuştu. Canlı yayından sonra Ay Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ay ile bir süre sohbet eden Yaşar İpek vereceği konser hakkında bilgi verdi. İbrahim Ay kendisini ziyaret eden ünlü sanatçıya Gaziantep’e özgü bakır işlemesi hediye etti. Yaşar İpek hediye için İbrahim Ay’a teşekkür ederek, “İçimi okudunuz galiba. Ben de buraya gelmişken bana hediye ettiğiniz şeyin aynısını almayı düşünüyordum. Çok teşekkür ederim” dedi. Yaşar İpek Zirve Park Restoran Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Karapınar ve Ay Medya Yöentim Kurulu Başkanı İbrahim Ay ile hatıra fotoğrafı çektirdi.